Lidhje

Katër gra dhe 9 fëmijë shqiptarë u riatdhesuan nga ish zonat e konfliktit në Siri dhe Irak


Katër gra dhe 9 fëmijë shqiptarë u riatdhesuan nga ish zonat e konfliktit në Siri dhe Irak
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Falë bashkëpunimit policor mes Shqipërisë dhe Kosovës, 13 persona, 4 gra dhe 9 fëmijë shqiptarë, që jetonin në kampet siriane të luftës, u riatdhesuan nga ish zonat e konfliktit në Siri dhe Irak.

XS
SM
MD
LG