Lidhje

Bashkëpunimi Ulqin-Shkodër në sektorin e turizmit


Bashkëpunimi Ulqin-Shkodër në sektorin e turizmit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Bashkëpunimi ndërkufitar mes Ulqinit dhe Shkodrës përmes projektit “Rrugët e zhvillimit të karrierës në sektorin e turizmit”, që u mbajt në Ulqin, shihet si një dritare që ofron mundësi të shumta në punësimin e të rinjve.

XS
SM
MD
LG