Lidhje

Aktivistë të Aleancës për Mbrojtjen e Butrintit reagojnë në qytetin antik


Aktivistë të Aleancës për Mbrojtjen e Butrintit reagojnë në qytetin antik
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:40 0:00

Aktivistë të Aleancës për Mbrojtjen e Butrintit, reaguan sot në qytetin antik ndaj marrëveshjes për menaxhimi e Butrintit nga një Fondacion i përbashkët mes ministrisë shqiptare të Kulturës dhe Fondacionit shqiptaro- amerikan për Zhvillim.

XS
SM
MD
LG