Lidhje

Shqipëri, digjet edhe raundi III, zgjedhja e presidentit tani në dorë të socialistëve


Shqipëri, digjet edhe raundi III, zgjedhja e presidentit tani në dorë të socialistëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:24 0:00

Në Shqipëri, parlamenti dogji dhe raundin e tretë të votimit për presidentin e ri, në mungesë të një kandidature. Në dy raundet e fundit socialistët nuk kanë asnjë pengesë për të zgjedhur një emër të propozuar prej tyre, duke qenë se mjafton shumica e thjeshtë e deputetëve.

XS
SM
MD
LG