Lidhje

Rëndësia dhe sfidat e UNICEF-it


Rëndësia dhe sfidat e UNICEF-it
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Për më shumë se 75 vjet, Fondi i Kombeve të Bashkuara për Fëmijët, ose UNICEF, ka ofruar ndihmë humanitare dhe mjekësore për fëmijët në nevojë.

XS
SM
MD
LG