Lidhje

Raporti i Departamentit të Shtetit për liritë fetare në botë


Raporti i Departamentit të Shtetit për liritë fetare në botë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Departamenti Amerikan i Shtetit publikoi raportin vjetor për Kongresin lidhur me lirinë fetare në botë, duke veçuar Kinën, Rusinë, Mianmarin, Afganistanin, Indinë, Pakistanin dhe vende të tjera, për shkelje të rënda.

XS
SM
MD
LG