Lidhje

Sholz vizitë në Shkup: Do të angazhohem për integrimin e Ballkanit Perëndimor në BE


Sholz vizitë në Shkup: Do të angazhohem për integrimin e Ballkanit Perëndimor në BE
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Kancelari gjerman Olaf Sholz gjatë turneut të tij Ballkanik, u ndal këtë të shtunë në Shkup ku theksoi se Ballkani Perëndimor për Gjermaninë paraqet një çështje strategjike dhe se ai do të angazhohet për integrimin e tij në Bashkimin Evropian. 

XS
SM
MD
LG