Lidhje

Federata Panshqiptare Vatra shënon 110 vjetorin e themelimit


Federata Panshqiptare Vatra shënon 110 vjetorin e themelimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:13 0:00

Me rastin e 110 vjetorit të themelimit, Federata Panshqiptare Vatra organizoi një mbrëmje festive dhe një konferencë shkencore ndërkombëtare ku morën pjesë aktivistë shqiptaro-amerikanë dhe përfaqësues të lartë nga Shqipëria dhe Kosova.

XS
SM
MD
LG