Lidhje

Ish sekretarët e NATO-s kërkojnë më shumë mbështetje për Ukrainën


Ish sekretarët e NATO-s kërkojnë më shumë mbështetje për Ukrainën
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Ish Sekretarët e Përgjithshëm të NATO-s, Anders Fogh Rasmussen, Lordi George Robertson, Jaap de Hoop Scheffer dhe Javier Solana, bënë thirrje të mërkruën për më shumë ndihmë ndaj Ukrainës në përballjen e saj me agresionin rus dhe më shumë trysni mbi Moskën.

XS
SM
MD
LG