Lidhje

Tiranë, opozita kërkon një paketë të re ndihme për qytetarët


Tiranë, opozita kërkon një paketë të re ndihme për qytetarët
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Në Tiranë, opozita i bëri thirrje qeverisë të rishikojë buxhetin e shtetit dhe të sjellë një paketë të re ndihme për qytetarët, që po përballen me çmimet përherë në rritje.

XS
SM
MD
LG