Lidhje

Ndryshimet klimatike thellojnë pabarazinë 


Ndryshimet klimatike thellojnë pabarazinë 
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:08 0:00

Valët e të nxehtit të shkaktuara nga ndryshimet klimatike ndikojnë negativisht tek ekonomia dhe varfëria.

XS
SM
MD
LG