Lidhje

Mali i Zi, ndikimi i COVID-19 në shëndetin mendor të të rinjve


Mali i Zi, ndikimi i COVID-19 në shëndetin mendor të të rinjve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Në Ulqin të Malit të Zi, psikologët dhe punonjësit e shëndetit publik diskutuan për ndikimin e pandemisë së koronavirusit në shëndetin mendor të të rinjve, që mund të ketë pasoja negative dhe të qëndrueshme në zhvillimin e tyre.

XS
SM
MD
LG