Lidhje

Presidenti Meta rikthen në Kuvend ligjin për menaxhimin e Butrintit


Presidenti Meta rikthen në Kuvend ligjin për menaxhimin e Butrintit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ktheu sot për rishqyrtim në Kuvend si jotransparente dhe të pakonsultuar me ekspertët dhe publikun marrëveshjen midis qeverisë dhe Fondacionit për Menaxhimin e Butrintit.

XS
SM
MD
LG