Lidhje

Një i vrarë dhe tre të plagosur në një sulm me armë në Uashington


Një i vrarë dhe tre të plagosur në një sulm me armë në Uashington
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:32 0:00

Një 15-vjeçar u vra dhe tre persona të tjerë u plagosën, përfshirë një oficer policie, gjatë një sulmi me armë në një koncert të mbajtur të dielën mbrëma në Uashington, thanë zyrtarët e policisë.

XS
SM
MD
LG