Lidhje

Kosova dhe Serbia arrijnë marrëveshje për energjinë


Kosova dhe Serbia arrijnë marrëveshje për energjinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

Të martën në Bruksel, Kosova dhe Serbia u pajtuan rreth zbatimit të marrëveshjes për energjinë, nëntë vjet pas nënshkrimit të saj.

XS
SM
MD
LG