Lidhje

Financimi i partive, ekspertët kërkojnë transparencë të detyruar


Financimi i partive, ekspertët kërkojnë transparencë të detyruar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Në Tiranë, studiues të jetës politike kërkuan që transparenca e financimit të partive politike të bëhet përmes ligji detyrues dhe jo me vetëdeklarimet e deritanishme.

XS
SM
MD
LG