Lidhje

Biden merr masa për të kompensuar pasojat e rritjes së çmimit të gazit


Biden merr masa për të kompensuar pasojat e rritjes së çmimit të gazit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Presidenti Biden tha se po merr masa në përpjekje për të kompensuar pasojat, diçka që ai tha se do të përqendrohej teksa takohen me udhëheqësit e G-7 dhe NATO-s javën e ardhshme në Evropë, për dy takime të rëndësishme dhe më pas udhëtimin në Lindjen e Mesme.

XS
SM
MD
LG