Lidhje

Të dënuarit për marijuanë, përparësi në shitjen e ligjshme të kanabisit në Nju Xhersi


Të dënuarit për marijuanë, përparësi në shitjen e ligjshme të kanabisit në Nju Xhersi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00

Tahir Johnson dhe shoku i tij Jon Dockery janë arrestuar disa herë për posedim të marijuanës. Por tani, ata do të jenë ndër të parët, që do të kenë mundësi ta shesin atë në mënyrë të ligjshme, mundësuar nga një program i krijuar nga Komisioni Rregullator i Kanabisit në Nju Xhersi

XS
SM
MD
LG