Lidhje

BE, bisedimet për anëtarësim me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ende pezull


BE, bisedimet për anëtarësim me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut ende pezull
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Në Bruksel, vendet anëtare të BE-së nuk arritën as sot të zyrtarizojnë nisejne biseimeve për anëtarësim me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut për shkak të vetos së Bullgarisë ndaj Shkupit

XS
SM
MD
LG