Lidhje

Drejtësia e reformuar, priten më shumë goditje kundër krimit e korrupsionit në Shqipëri


Drejtësia e reformuar, priten më shumë goditje kundër krimit e korrupsionit në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Në Tiranë, diplomatët amerikanë dhe ata europianë u bënë thirrje sot përfaqësuesve të sistemit të reformuar të drejtësisë, që të përdorin strukturat e reja me sa më shumë rezultate në luftën kundër krimit të organizuar dhe politikanëve të korruptuar.

XS
SM
MD
LG