Lidhje

Ndotja nga industria e naftës në Kuçovë mbetet jashtë kontrollit


Ndotja nga industria e naftës në Kuçovë mbetet jashtë kontrollit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Banorët e Kuçovës bashkëjetojnë me puset dhe pellgjet e zeza të naftës në oborret e tyre, ndërsa përfaqësuesit e kompanisë Albpetrol fajësojnë teknologjinë e vjetër dhe ndërtimet informale për ndotjen e zonës.

XS
SM
MD
LG