Lidhje

Bashkëpunim shqiptaro-amerikan për trajtimin e kancerit të prostatës


Bashkëpunim shqiptaro-amerikan për trajtimin e kancerit të prostatës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:17 0:00

Në Vlorë u mbajt këtë fundjavë një konferencë shkencore mjekësore për kancerin e prostatës ku morën pjesë tre profesorë të njohur nga Shtetet e Bashkuara dhe mjekë nga Shqipëria dhe Kosova.

XS
SM
MD
LG