Lidhje

Ndikimi i luftës në Ukrainë në rritjen e çmimit të drithërave


Ndikimi i luftës në Ukrainë në rritjen e çmimit të drithërave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:42 0:00

Në Shtetet e Bashkuara çmimet e drithërave si misri dhe soja janë afër niveleve rekord. Çmimet kanë rritur koston si për fermerët ashtu edhe për konsumatorët.

XS
SM
MD
LG