Lidhje

Studiuesit italianë në përpjekjet për energjinë alternative


Studiuesit italianë në përpjekjet për energjinë alternative
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Në një qendër kërkimore në periferi të Romës, ekspertët po testojnë metoda për të prodhuar burime më të pastra dhe alternative të energjisë.

XS
SM
MD
LG