Lidhje

Sistemi amerikan i mbrojtjes nga sulmet me raketa


Sistemi amerikan i mbrojtjes nga sulmet me raketa
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

Zëri i Amerikës siguron qasje ekskluzive në bazën “Fort Greely” e cila ndodhet pranë Rrethit Arktik si dhe në Bazën e Forcave Hapësinore, ku radari më i sofistikuar amerikan gjurmon raketat më vdekjeprurëse në botë.

XS
SM
MD
LG