Lidhje

Shqipëri, klima e investimeve dhe terreni i vështirë ekonomik


Shqipëri, klima e investimeve dhe terreni i vështirë ekonomik
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Në Shqipëri, Dhoma Amerikane e Tregtisë bëri të ditur se në qarqet e biznesit ka sërish një rënie të besimit, për shkak të klimës së papërshtatshme për investime dhe terrenit të vështirë ekonomik.

XS
SM
MD
LG