Lidhje

Kosovë, vendosen çmimet maksimale për karburante


Kosovë, vendosen çmimet maksimale për karburante
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë në Kosovë, përcaktoi të hënën çmimet maksimale të lejuara për derivate të naftës në vend, disa ditë pasi qeveria miratoi udhëzimin administrativ për rregullimin e çmimeve të derivateve të naftës dhe karburanteve të ripërtëritshme.

XS
SM
MD
LG