Lidhje

Takimi i NATO në Madrid


Takimi i NATO në Madrid
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Sot në Madrid mblidhen 30 udhëheqësit e aleancës së NATO-s, për një takim të nivelit të lartë që zhvillohet nesër dhe pasnesër. Takimi vjen në një periudhë të vështirë, të shkaktuar nga agresioni rus kundër Ukrainës.

XS
SM
MD
LG