Lidhje

Barometri i Sigurisë: Korrupsioni, kërcënimi më i madh


Barometri i Sigurisë: Korrupsioni, kërcënimi më i madh
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Në Shqipëri, korrupsioni cilësohet nga qytetarët si kërcënimi më i madh i sigurisë. Kjo është gjetja kryesore e “Barometrit të Sigurisë 2022”, publikuar sot nga Qendra për Studimin e Demokracisë dhe Qeverisjes.

XS
SM
MD
LG