Lidhje

Shkupi shqyrton propozimin francez për marrëveshjen me Bullgarinë


Shkupi shqyrton propozimin francez për marrëveshjen me Bullgarinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Autoritetet në Maqedoninë e Veriut thonë se propozimi me ndryshime i Francës për arritjen e kompromisit me Bullgarinë do të diskutohet nga të gjitha institucionet e rëndësishme dhe se procesi do të jetë transparent. Opozita akuzon qeverinë se po gënjen dhe tradhëton popullin

XS
SM
MD
LG