Lidhje

Forcat ruse vazhdojnë bombardimet në Ukrainën lindore


Forcat ruse vazhdojnë bombardimet në Ukrainën lindore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Forcat ruse po vazhdojnë të sulmojnë qytetin e Lisiçanskut dhe rajonet përreth tij, në një përpjekje për të pushtuar qytetin e fundit të kontrolluar nga forcat ukrainase në provincën e Luhanskut.

XS
SM
MD
LG