Lidhje

Familja ukrainase rrëfen tmerrin e përjetuar në Mariupol


Familja ukrainase rrëfen tmerrin e përjetuar në Mariupol
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Mariupoli është një nga qytetet më të shkatërruara ukrainase. Maxym Kudryashov dhe familja e tij u larguan nga Mariupol-i në pjesën lindore të Ukrainës me vajzën e tyre në krahë, duke lënë pas anëtarë të tjerë të familjes, të varrosur në oborrin e shtëpisë.

XS
SM
MD
LG