Lidhje

Komuniteti i gazetarëve dënon qëndrimin e kryeministrit Rama ndaj gazetarëve


Komuniteti i gazetarëve dënon qëndrimin e kryeministrit Rama ndaj gazetarëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:55 0:00

Në Tiranë, organizata të gazetarëve, pedagogë dhe analistë të njohur reaguan lidhur me pezullimin tremujor nga konferencat e shtypit, që kryeministri Rama i komunikoi një gazetari, me shpjegimin se pyetja e tij ishte jo-etike.

XS
SM
MD
LG