Lidhje

Intensifikohen luftimet në Ukrainën lindore


Intensifikohen luftimet në Ukrainën lindore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Forcat ruse po “përqendrojnë përpjekjet e tyre kryesore” në qytetet e Lisiçanskut dhe Verkhnokamjankës, në rajonin e Donetskut, tha të dielën zëdhënësi i ushtrisë ukrainase.

XS
SM
MD
LG