Lidhje

Skandali i incineratorëve në Shqipëri, dyshime për fatura false dhe evazion fisakl


Skandali i incineratorëve në Shqipëri, dyshime për fatura false dhe evazion fisakl
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Në Shqipëri thellohet skandali i incineratorëve. Lëvizja Socialiste për Integrim pritet të dorëzojë tek Prokuroria e Posaçme prova shtesë lidhur me abuzimet që sipas saj, përmbajnë transaksione të shumta falso dhe kanë çuar në një evazion fiskal prej 189 milionë dollarësh.

XS
SM
MD
LG