Lidhje

Shqipëri, festohet Kurban Bajrami


Shqipëri, festohet Kurban Bajrami
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Në Shqipëri u festua sot Kurban Bajrami. Mijëra besimtarë mylimanë u mblodhën në sheshin Skënderbej për të uruar njëri tjetrin, ndërsa udhëheqësit fetarë bënë thirrje të ndihmohen të moshuarit dhe të varfërit.

XS
SM
MD
LG