Lidhje

Vizita e Presidentit Biden në Lindjen e Mesme dhe rivaliteti saudito-iranian


Vizita e Presidentit Biden në Lindjen e Mesme dhe rivaliteti saudito-iranian
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Presidenti Biden do të vizitojë javën e ardhshme Lindjen e Mesme, një rajon që po përjeton ndryshime të shpejta gjeopolitike. Një nga ndalesat do të jetë Izraeli. Irani pritet të jetë temë qendrore edhe në Riad

XS
SM
MD
LG