Lidhje

SHBA-së i duhen studiues të huaj, por rrezikohet nga spiunazhi


SHBA-së i duhen studiues të huaj, por rrezikohet nga spiunazhi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:44 0:00

Drejtorët e shërbimeve të inteligjencës britanike dhe amerikane thonë se bizneset nuk duhet të nënvlerësojnë angazhimin e Kinës për të përdorur spiunazhin për të vjedhur pronën intelektuale.

XS
SM
MD
LG