Lidhje

Intervistë me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi


Intervistë me kryetaren e LSI, Monika Kryemadhi
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:21 0:00

Në një intervistë për Zërin e Amerikës kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi flet mbi protestën më të fundit të opozitës dhe se cila do të jetë qasja opozitare deri në përballjen e radhës zgjedhore.

XS
SM
MD
LG