Lidhje

Zjarret përvëlojnë Francën dhe Spanjën; shtohen vdekjet nga temperaturat e larta


Zjarret përvëlojnë Francën dhe Spanjën; shtohen vdekjet nga temperaturat e larta
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00
XS
SM
MD
LG