Lidhje

Banka Botërore, projekt për Kalanë e Gjirokastrës


Banka Botërore, projekt për Kalanë e Gjirokastrës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Programi i Bankës Botërore për Zhvillim e Integruar Urban dhe Turizmin po mbështet restaurimin e Kalasë së Gjirokastrës, një ndër më të mëdhatë në Ballkan.

XS
SM
MD
LG