Lidhje

SHBA: Rritja e rasteve me Covid-19 dhe vaksina e re


SHBA: Rritja e rasteve me Covid-19 dhe vaksina e re
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Shumë amerikanë janë ende të pavaksinuar dhe në rrezik nga pasojat e rënda nëse infektohen me COVID-19, ndërsa numri i infeksioneve po rritet në të gjithë vendin, sipas vlerësimit të Qendrave për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve (CDC).

XS
SM
MD
LG