Lidhje

Procesi i integrimit në BE dhe pritshmëritë në Shkup


Procesi i integrimit në BE dhe pritshmëritë në Shkup
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:56 0:00

Analistët në Shkup vlerësojnë se integrimi i vendit në Bashkimin Evropian do të jetë i vështirë dhe me shumë sfida. Vendimet e viteve të fundit të BE-së kundrejt procesit të integrimit, kanë bërë që mes një pjese të publikut të bjerë mbështetja e qytetarëve të Maqedonisë së Veriut për Bllokun.

XS
SM
MD
LG