Lidhje

Instituti i Shkencave: Qeveria të heqë dorë nga amnistia fiskale dhe penale


Instituti i Shkencave: Qeveria të heqë dorë nga amnistia fiskale dhe penale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Në Tiranë, Instituti Shqiptar i Shkencave i kërkoi sot qeverisë që të tërheqë projekt-ligjin për amnistinë fiskale dhe penale, sepse, sipas studimeve të tij, vendi nuk është gati për një amnisti të dyfishtë të këtij lloji.

XS
SM
MD
LG