Lidhje

Instruktorët amerikanë dhe britanikë trajnojnë këmbësorinë ukrainase


Instruktorët amerikanë dhe britanikë trajnojnë këmbësorinë ukrainase
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Ish-instruktorë ushtarakë nga Shtetet e Bashkuara dhe Mbretëria e Bashkuar kanë dalë vullnetarë për të trajnuar anëtarët e mbrojtjes territoriale të Ukrainës dhe forcave speciale të policisë.

XS
SM
MD
LG