Lidhje

Shqipëri, nisma për amnisti fiskale dhe penale shkakton debat


Shqipëri, nisma për amnisti fiskale dhe penale shkakton debat
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:52 0:00

Qeveria shqiptare i është rikthyer projektligjit për aministi fiskale dhe penale pas thuajse dy vitesh. Institucionet ndërkombëtare financiare e kritikuan versionin paraprak të paraqitur në vitit 2020, por autoritetet thonë se këtë herë ai vjen i përmirësuar.

XS
SM
MD
LG