Lidhje

Kosova në prag të zbatimit të reciprocitetit me Serbinë për dokumentet e identifikimit


Kosova në prag të zbatimit të reciprocitetit me Serbinë për dokumentet e identifikimit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Një ditë para se të nisë zbatimi i vendimit për masën e reciprocitetit me Serbinë për përdorimin e dokumenteve të identifikimit dhe përdorimin e targave të makinave, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se nuk ka asnjë arsye për shtim tensionesh.

XS
SM
MD
LG