Lidhje

Afera e incineratorëve u thellua më tej me zbulimin e disa kompanive fantazma


Afera e incineratorëve u thellua më tej me zbulimin e disa kompanive fantazma
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Në Tiranë, Partia e Lirisë publikoi sot dokumente të tjerë lidhur me aferën korruptive të incineratorëve. Ekspertë dhe përfaqësues të saj shpjeguan një skemë të re mbi formimin e kompanive fantazma, përmes të cilave është abuzuar, sipas tyre, me fondet e incineratorëve.

XS
SM
MD
LG