Lidhje

Kërcënimi terrorist nuk është zhdukur me vrasjen e al-Zawahirit


Kërcënimi terrorist nuk është zhdukur me vrasjen e al-Zawahirit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Vrasja nga SHBA e udhëheqësit të al-Kaidës në Afganistan, ishte një goditje për udhëheqjen e grupit terrorist. Por, a do të ndikojë kjo në degët e kësaj organizate në Lindjen e Mesme, Afrikë dhe Azi? Shtëpia e Bardhë thotë se nuk po i heq sytë nga kërcënimet terroriste që mund të shfaqen

XS
SM
MD
LG