Lidhje

Ekspertët perëndimorë, të shqetësuar nga tensionet në veri të Kosovës


Ekspertët perëndimorë, të shqetësuar nga tensionet në veri të Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:42 0:00

Pezullimi i përkohshëm për një periudhë 30 ditore nga qeveria e Kosovës i masës së reciprocitetit me Serbinë mund të mos mjaftojë për të zgjidhur dallimet mes Prishtinës dhe Beogradit, thonë ekspertë të sigurisë dhe zhvillimeve në Ballkanin Perëndimor.

XS
SM
MD
LG